Klient:

W Koronie Drzew - sala szkoleniowa

Wdrożenie:

październik 2018

Strona:
http://www.wkoroniedrzew.pl/
Pracy nad stroną internetową dla sali szkoleniowej “W Koronie Drzew” podjęliśmy się z radością. Miejsce, które miało powstać było bowiem nowością na mapie Częstochowy - przestrzenią na relacje, na rozwój, której wcześniej zdecydowanie brakowało, również nam Właśnie dlatego, tworząc projekt graficzny strony, staraliśmy się, by był niczym powiew świeżego powietrza.

Tworząc architekturę treści zawarliśmy najważniejsze treści z punktu widzenia użytkownika. W wysuwanym menu zamieściliśmy informacje o przestrzeni szkoleniowej i okolicznościach jej powstania. Dodaliśmy też zakładkę z aktualnościami i wydarzeniami cyklicznymi oraz informacje kontaktowe. Zajęliśmy się również wykonaniem profesjonalnej sesji zdjęciowej prezentującej wnętrza, a wykonane zdjęcia wykorzystaliśmy w projekcie graficznym.

Ponieważ dla Klientki istotne było oddanie profesjonalnego charakteru miejsca na stronie głównej umieściliśmy nie tylko nazwiska osób korzystających z przestrzeni jaką oferuje “W Koronie Drzew” ale również recenzje uczestników szkoleń i warsztatów.

Cieszymy się, że udało nam się stworzyć prostą i przyjazną stronę internetową dla wyjątkowego miejsca sprzyjającego rozwojowi.

Ważne:
*

Podkreślenie wyjątkowości klimatu i lokalizacji


*

Uwypuklenie wydarzeń i aktualności


*

Wyróżnienie recenzji osób korzystających z przestrzeni szkoleniowej


Realizacja:
  • Zrealizowanie sesji zdjęciowej
  • Stworzenie indywidualnego projektu graficznego
  • Wdrożenie autorskiego Systemy Zarządzania Treścią NETPanel Optymalizacja nowej strony pod kątem wyszukiwarek