IMOLA Driving School
Sierpień 26, 2019
Masters of Mental
Wrzesień 11, 2019
Pokaż wszystko

Villa Jura

Klient:

Villa Jura

Wdrożenie:

maj 2018

Strona:
https://villajura.com.pl
Pani Beata otrzymała kontakt do nas od jednej z naszych zadowolonych Klientek.

Właścicielce pokoi gościnnych w Żarkach zależało na stworzeniu strony internetowej oraz materiałów marketingowych, które w pełni oddawałyby esencję jej pomysłu na prowadzenie biznesu.

Villa Jura stawia nie tylko na oferowanie noclegów, ale na wielowymiarowy wypoczynek, który symbolizuje zamieszczony na stronie internetowej akronim C.U.D. (Ciało, Umysł, Duch). Ponieważ właścicielka, jako certyfikowany technolog żywienia proponuje też gościom posiłki przygotowywane z własnych produktów, odpowiednia treść opatrzona zachęcającą grafiką znalazła się w widocznym miejscu na stronie.

Podczas tworzenia architektury informacji, naszą ambicją było skondensowanie najważniejszych informacji dla użytkowników strony, dlatego zadbaliśmy o opisy poszczególnych pokojów, zamieszczenie cennika oraz o umieszczenie przycisku “Sprawdź dojazd”, przydatnego zwłaszcza podczas korzystania ze strony na urządzeniach mobilnych. Nowoczesnym i interesującym dla użytkowników rozwiązaniem jest możliwość odbycia wirtualnego spaceru po Villi Jura, który można dodatkowo uatrakcyjnić, korzystając z okularów VR.

Stworzenie strony dla Villi Jura wymagało od nas również niestandardowych działań. Ponieważ prace nad nią zaczęliśmy zimą, przy finalnej wersji projektu musieliśmy np. usuwać śnieg ze zdjęcia głównego :) Całą architekturę treści stworzyliśmy też w wersji anglojęzycznej na specjalne życzenie Klientki.

Dla Pani Beaty, w ramach wieloetapowej współpracy, oprócz strony internetowej wykonywaliśmy również wizytówki, zaproszenia, sesję zdjęciową i folder reklamowy. Pomysł stworzenia folderu w formie notatnika z wyrywanymi stronami był na tyle oryginalny, że jego wyprodukowanie wymagało od nas podjęcia kilkunastu prób, nim udało nam się osiągnąć zamierzony efekt. Cieszymy się, że nasze biznesowe podejście do klienta, oparte nie tylko na wykonawstwie ale również na doradztwie sprawia, że klienci powierzają nam kolejne projekty.

Z powodu konieczności podjęcia wieloetapowego projektu realizacja przeciągnęła się w czasie, jednak finalny efekt w pełni zadowolił Klientkę, a my mieliśmy okazję przetestować gościnność Villi Jura

Ważne:
*

Podkreślenie wielowymiarowości oferowanych usług


*

Atrakcyjne rozwiązania graficzne


*

Kondensacja informacji najważniejszych dla użytkowników


*

Wieloetapowa współpraca


Realizacja:
  • Wdrożenie nowoczesnej architektury informacji
  • Stworzenie indywidualnego projektu graficznego
  • Uzupełnienie serwisu treścią
  • Optymalizacja nowej strony pod kątem wyszukiwarek
  • Stworzenie materiałów marketingowych (wizytówki, zaproszenia, foldery)