Biuro Rachunkowe s.c.
Sierpień 10, 2018
TEKS Kaczmarek
Sierpień 10, 2018
Pokaż wszystko

Salon Dobrej Podłogi

Klient:

Salon Dobrej Podłogi

Wdrożenie:

Listopad 2017

Strona:
http://sdp-podlogi.pl/
SDP to sklep związany z branżą wykładzin podłogowych. Zajmuje się sprzedażą wykładzin oraz parkietów specjalistycznych dla budynków wielkopowierzchniowych. Ich główni klienci to m.in. firmy budowlane, zarządcy nieruchomości, szkoły, służby zdrowia.

Poprzednia strona przygotowana przez nas dla firmy SDP bardzo długo wytrzymywała próbę czasu. Jednak nawet na nią przyszedł moment gdy już potrzebowała odświeżenia. Właśnie z tego powodu stworzyliśmy platformę, która jednocześnie zaskakuje Klientów nowoczesnym wyglądem, jak i wzorowo spełnia swoje podstawowe założenia informacyjne.

Nową witrynę utrzymaliśmy w spokojnych, wręcz surowych kolorach z użyciem koloru bladozielonego, który nawiązuje do logotypu Klienta. Główną rolę na stronie odgrywa slider prezentujący realizacje wykonane przez naszego Klienta. Byliśmy nastawieni na podkreślenie atutów firmy w działach: firm współpracujących oraz referencji. Do zaprezentowania marek dostępnych w ofercie użyliśmy formy kafli z możliwością osadzenia na nich logotypów. Realizacje przedstawiliśmy w formie dużych, podlinkowanych boxów, które uzupełnione są logami Klientów. Po najechaniu na box, logo ukryte jest w półprzezroczystym tle, a na wierzch wypływa informacja z nazwą, datą i miejscem wykonania usługi. Warto wspomnieć o tym, że stronę zaprojektowaliśmy w systemie dopasowanym do urządzeń mobilnych (RWD).

To, co dla jednych jest sufitem, dla innych jest podłogą. My postaraliśmy się, by kwestii funkcjonalności nowej strony nie było żadnych wątpliwości!
Ważne:
*

To już kolejna realizacja dla tego Klienta


*

Zaprojektowana w systemie dostosowanym do urządzeń mobilnych


*

Minimalistyczny design umożliwia łatwy i szybki dostęp do zawartości serwisu


Realizacja:
  • Odświeżenie architektury informacji względem poprzedniej wersji serwisu
  • Przygotowanie projektu graficznego w stylistyce one page
  • Wdrożenie autorskiego systemu zarządzania treścią NETPanel