Przychodnia weterynaryjna Canvet
Październik 3, 2019
Pokaż wszystko

OMEGA Transport

Klient:

OMEGA Transport

Wdrożenie:

styczeń 2019

Strona:
www.omegatransport.pl
OMEGA Transport to jedna z największych firm w okolicy Częstochowy zajmujących się transportem i spedycją. Firma jest również ambasadorem marki Volvo, dlatego podejmując się aktualizacji strony wyróżniliśmy auta tego producenta na zamieszczonych w witrynie grafikach.

Poprzednia strona niewystarczająco prezentowała ofertę oraz profesjonalizm firmy, dlatego zaktualizowaliśmy opisy i szatę graficzną. Ciekawym dodatkiem, który wprowadziliśmy, jest zdjęcie na stronie głównej, które zmienia się w zależności od pory na wersję “dzienną” i “nocną”. Jeśli chcecie sprawdzić jak to działa, odwiedźcie stronę po godzinie 20.

W trakcie prac nad stroną zwróciliśmy uwagę na zachowanie spójności przekazu z innymi przygotowanymi dla Klienta materiałami reklamowymi m.in. teczkami i katalogami oraz zachowanie podobnego języka komunikacji jak na prowadzonym przez nas profilu firmowym na Facebooku.

W czasie trwania współpracy Klient wielokrotnie podkreślał, że stawia na nasz profesjonalizm i doświadczenie, a dzięki jego otwartości praca nad stroną była prawdziwą przyjemnością.

Ważne:
*

Wyróżnienie marki Volvo współpracującej z Klientem


*

Wprowadzenie ciekawych rozwiązań graficznych


*

Elastyczna forma współpracy z Klientem


Realizacja:
  • Stworzenie całkiem nowej strony WWW
  • Stworzenie indywidualnego projektu graficznego
  • Wdrożenie systemu zarządzania treścią
  • Uzupełnienie serwisu treścią
  • Optymalizacja nowej strony pod kątem wyszukiwarek oraz działania SEO
  • Reklama AdWords
  • Prowadzenie fanpage na Facebooku https://www.facebook.com/omegatransportporaj/