Prokuratoria Generalna
Lipiec 11, 2017
BabySpec
Lipiec 27, 2017
Pokaż wszystko

Miasto Szczyrk

Klient:

Miasto Szczyrk

Wdrożenie:

Lipiec 2017

Strona:
www.szczyrk.pl

Nowa witryna dla Miasta Szczyrk

Szczyrk to jedno z najchętniej odwiedzanych miast podczas wakacji i ferii zimowych. Turyści cenią sobie nie tylko piękne widoki, górskie wędrówki czy szusowanie po stoku, ale również wydarzenia organizowane w mieście. Dynamiczny rozwój miasta sprawił, że poprzednia strona internetowa potrzebowała gruntownej modernizacji.

Dla miasta Szczyrk połączyliśmy dwie dotychczasowe strony - promocyjną i urzędową - w jeden portal podzielony na trzy działy, w których informacje znajdą mieszkańcy, turyści i przedsiębiorcy. Uruchomiliśmy kanały RSS dla każdego z działów. Część turystyczna ma układ treści uwypuklający wartości promocyjne miasta. Oprogramowaliśmy również moduły dotyczące noclegu i gastronomii tak, by partnerzy sami mogli dodawać w nich treści. Stworzyliśmy całą oprawę graficzną i przygotowaliśmy różne projekty graficzne inspirowane porami roku. Wdrożyliśmy najnowszą wersję autorskiego CMS City NETPanel. Przenieśliśmy treści z poprzednich serwisów i dopilnowaliśmy, by strona spełniała standard WCAG (dzięki czemu jest ona dostępna dla wszystkich użytkowników Internetu) i dostosowaliśmy do niego treści na stronie. Strona posiada wersję mobilną, dzięki czemu wygodnie można przeglądać ją na urządzeniach przenośnych, nie tracąc nic z górskich widoków i atrakcji.

Ważne:
*

Nowoczesny design - trzy specjalne layouty strony, możliwe do zmiany pod kątem pory roku, czyli na lato i zimę oraz... uniwersalny, w myśl hasła "sorry, taki mamy klimat" :)


*

Kalendarium, dzięki któremu użytkownicy mogą szybko zapoznać się z harmonogramem planowanych wydarzeń


*

Specjalny panel dla partnerów miasta, za pomocą którego mogą oni wprowadzać i wyświetlać swoje oferty, np. noclegów czy gastronomii


Realizacja:
  • Autorski CMS City NETPanel
  • Opracowanie projektu graficznego serwisu
  • Przenoszenie treści
  • Wprowadzenie standardu WCAG - strona jest teraz dostępna dla wszystkich użytkowników internetu