Villa Jura
Sierpień 30, 2019
W Koronie Drzew
Wrzesień 26, 2019
Pokaż wszystko

Masters of Mental

Klient:

Masters of Mental

Wdrożenie:

wrzesień 2018

Strona:
http://www.mastersofmental.pl/
Kiedy nawiązaliśmy współpracę z MoM, dotychczasowa strona internetowa firmy nie do końca przekazywała jej koncepcję prowadzenia biznesu. Pomysł na wykorzystanie motywu wilka podczas opracowywania projektu strony zrodził się w względu na tatuaż jaki nosi Właścicielka oraz głębokie przesłanie symboliczne zwierzęcia.

Masters of Mental to firma oferująca usługi coachingu dla specjalistów i kadry zarządzającej, a jej wyróżnikiem są treningi mentalne dla sportowców i nie tylko. Tworząc stronę internetową zadbaliśmy o wyróżnienie opinii na temat współpracy z MoM ludzi znanych w świecie psychologii i coachingu, chcąc tym samym zachęcić użytkowników do zagłębienia się w treści na stronie. Chcieliśmy również wyeksponować fakt współpracy Masters of Mental z popularnymi polskimi trenerami, m.in. Maciejem Bennewiczem, czy Jarosławem Gibasem.

Wykorzystany na grafice kolor niebieski zgodnie z typologią ma wzbudzać zaufanie odbiorcy, natomiast duże zdjęcie wilka symbolizuje siłę, niezależność i poczucie psychologicznej przewagi jaką daje udział w szkoleniach oferowanych przez MoM. Ukryte w prawej kolumnie, wysuwające się menu uwzględnia najważniejsze zagadnienia z perspektywy odbiorcy: informacje o dostępnych szkoleniach, o trenerze (coachu) oraz dane kontaktowe.

Prace nad tym projektem wymagały od nas kreatywności i wczucia się w tematykę treningów mentalnych, ale dzięki temu osiągnęliśmy pożądany przez Klientkę efekt końcowy.

Ważne:
*

Podkreślenie charakteru prowadzonej działalności - symbolika wilka


*

Kondensacja informacji najważniejszych dla użytkowników


*

Wyróżnienie współpracy z najlepszymi ekspertami ze świata coachingu


Realizacja:
  • Opracowanie i wdrożenie architektury informacji
  • Stworzenie indywidualnego projektu graficznego
  • Optymalizacja nowej strony pod kątem wyszukiwarek
  • Dostosowanie strony do urządzeń mobilnych
  • Uruchomienie strony na serwerze Klienta