IMOLA Driving School
Sierpień 26, 2019
Zakład Przetwórstwa Mięsnego “MIDEX”
Styczeń 9, 2020
Pokaż wszystko

Grupa PSO – Pokazy Sztucznych Ogni

Klient:

Grupa PSO (Pokazy Sztucznych Ogni)

Wdrożenie:

sierpień 2019

Strona:
https://www.grupapso.pl
Grupa PSO - lider w branży usług pirotechnicznych, która w swoim dorobku ma zlecenia m.in. dla Telewizji TVP, TVN, Polsatu czy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - zwróciła się do nas z prośbą o przygotowanie strony internetowej, która pozwoliłaby im odróżnić się od konkurencji.

Tworząc projekt graficzny strony, odeszliśmy od zauważalnej na stronach innych firm tendencji do używania czarnego tła. W zamian wyeksponowaliśmy możliwie jak najlepiej materiały otrzymane od klienta, m.in zdjęcia, logotypy firm z którymi współpracowało PSO. Dodaliśmy też stronie nieco dynamizmu poprzez umieszczenie filmu, jak i zastosowaniu elementów ruchomych na stronie.

Podczas tworzenia architektury treści, naszą ambicją było skondensowanie najważniejszych informacji dla użytkowników strony. Tworząc projekt zadbaliśmy o to, by w efekcie końcowym strona była prosta i przejrzysta, zarówno w odbiorze jak i moderacji. Dzięki temu nasz Klient doskonale poradził sobie z uzupełnieniem treści na stronie według własnych potrzeb.

Cieszymy się, że zaprojektowana przez nas strona pomaga firmie PSO w wyznaczaniu nowych trendów w realizacji imprez pirotechnicznych.

Ważne:
*

Skuteczne odświeżenie wizerunku lidera w branży pokazów pirotechnicznych


*

Odpowiednia ekspozycja dostarczonych przez Klienta zdjęć i materiałów video


*

Odróżnienie strony PSO od stron konkurencji


Realizacja:
  • Zaprojektowanie architektury informacji
  • Stworzenie indywidualnego projektu graficznego
  • Optymalizacja strony pod kątem wyszukiwarek oraz działania SEO