Gabinet Dietetyki i Żywienia Małgorzata Stanior

Pokaż wszystko

Gabinet Dietetyki i Żywienia Małgorzata Stanior

Klient:

Gabinet Dietetyki i Żywienia Małgorzata Stanior

Wdrożenie:

Grudzień 2018

Strona:
https://www.dietetyka-stanior.pl/
Bo najlepsze to te współprace, które kontynuujemy. Jesteśmy dumni z naszych realizacji dla "Gabinet Dietetyki i Żywienia Małgorzata Stanior". Aaaale... zacznijmy od początku :)

Zaczęło się od spotkania, na którym zaskoczyliśmy Panią Małgorzatę. Po pierwsze - biznesowym podejściem do tworzenia stron internetowych. Strona ma być inwestycją, nie kosztem. Po drugie - gotowością do poświęcenia dużej ilości czasu na to, by zrozumieć na czym polega jej biznes. Po trzecie wreszcie, propozycjami rozwiązań, które z tego zrozumienia wynikały.

Pozytywnych zaskoczeń w naszej współpracy było zresztą mnóstwo! Jednym z największych był moment, w którym Pani Małgorzata zobaczyła pierwszy projekt swojej strony. Nie był on taki, jakiego się spodziewała: czarno-biały, a pełen nasyconych i pozytywnych kolorów. Tak to jest, kiedy się działa zgodnie z hasłem: “dajemy to, czego Klienci potrzebują, a nie to, co mówią, że chcą”. Dlatego zaproponowaliśmy projekt odzwierciedlający, to jak my i pacjenci widzimy Panią Małgorzatę: pełną życia, pasji, profesjonalizmu i emanującą pozytywną energią.

Bardzo ucieszył nas fakt, jak szybko nasza Klientka zrozumiała, jak ważna jest spójność wizerunku. Dlatego już w trybie partnerskiej relacji wykonaliśmy projekt dwóch roll-up'ów, teczki, banerów, wizytówek i pomniejszych grafik.

Nasza współpraca jednak nie zakończyła się tylko na poziomie projektowania wizerunku i grafik. Na chwilę obecną bazuje głównie na doradztwie i reagowaniu na bieżące potrzeby, jak np. przygotowanie i przeprowadzenie kampanii reklamowych. Wystarczy sygnał od Pani Małgorzaty, a my już wiemy co robić :). Fakt, że Klient ufa naszej agencji, jako specjalistom jest tym na czym nam najbardziej zależy. My odczuwamy satysfakcję, a Pani Małgorzata spokój o to, że efekt naszej pracy jest najlepszym, co może dostać. Praca dla takich Klientów to czysta przyjemność :)

Nasz Koordynator Projektów Bartosz, tak podsumował przebieg współpracy z Klientką: “Małgorzata otwarcie mówi o naszej współpracy, korzyściach z niej płynących oraz o tym, co najbardziej jej się podoba i dlaczego warto skorzystać z naszych usług. Do tej pory wydawało mi się, że jest to największe docenienie jakie możemy usłyszeć. Jednakże Małgorzata zmieniła moją definicję "zadowolonego klienta", mówiąc, że jesteśmy częścią jej zespołu, że razem z nią prowadzimy ten biznes i rozwijamy go! Tak wielkie zaufanie daje mocnego kopa do działania na kolejne miesiące, jak i lata!”

Cieszymy się, że tak pozytywne odczucia możemy dzielić z naszymi Klientami. Życzymy sobie takich więcej.
Ważne:
*

Przeprowadzenie gruntownego briefu


*

Opracowanie koncepcji strony oraz architektury informacji


*

Rozwój współpracy nad wielowymiarowym, spójnym wizerunkiem


Realizacja:
  • Dwie strony www - oryginalne projekty graficzne - wdrożenie autorskiego systemu zarządzania treścią - oprogramowanie projektu graficznego - stworzenie mobilnej wersji strony - odświeżenie architektury informacji względem poprzedniej wersji serwisu - niestandardowy układ menu
  • Projekt wizytówki
  • Projekt teczki
  • Projekt dwóch roll up-ów
  • Kampanie reklamowe w social media
  • Doradztwo w zakresie prowadzenia FB
  • Pozycjonowanie
  • Automatyzacja marketingu