Klient:

D-esa

Wdrożenie:

Luty 2019

Strona:
https://www.d-esa.pl/
Gdy rozpoczynaliśmy współpracę z Danutą, poprzednia strona mobilnego studia masażu nie odpowiadała na potrzeby klientów i niewystarczająco prezentowała atrakcyjną ofertę studia. Dodatkowo ciemne kolory na stronie nie współgrały z pozytywnymi skojarzeniami z wizyty u naszej ulubionej masażystki, co uznaliśmy za wybitnie niepotrzebny brak spójności.

Ponieważ zależało nam na prostym i klarownym przekazie dotyczącym samych usług, postawiliśmy na architekturę strony w formie “one page”. Statyczną, szablonową stronę zamieniliśmy na ciekawie animujące się kolejne sekcje menu pokazujące ofertę i opisy masaży, galerię certyfikatów oraz dane kontaktowe. Na kolor wybraliśmy barwę wyróżnioną przez PANTONE tytułem koloru roku 2019 o wdzięcznej nazwie Living Coral.

W ramach prac nad stroną opracowaliśmy kilka haseł wydobywających na pierwszy plan najlepsze cechy mobilnego studia masażu. Wskazaliśmy m.in na “masaż dobrany do potrzeb”, “luksus w domowym zaciszu”, “relaks na który zasługujesz”. W dalszej kolejności przestawiliśmy dostępne rodzaje oferowanych masaży przy pomocy krótkich opisów. Wykonana przez nas strona podkreśliła atrakcyjność usługi dla szerokiej grupy docelowej oraz profesjonalne podejście Danuty połączone z jej sympatyczną osobowością

Ważne:
*

Stworzenie architektury strony w formie “one page”


*

Dobór charakterystycznej kolorystyki przykuwającej uwagę


*

Elastyczna forma współpracy z Klientem prowadzącym jednoosobową działalność


Realizacja:
  • Stworzenie całkiem nowej strony WWW
  • Wdrożenie nowoczesnej architektury informacji i projektu graficznego
  • Uzupełnienie serwisu treścią
  • Optymalizacja nowej strony pod kątem wyszukiwarek internetowych oraz działania SEO