Praca

Oferty pracy:

Obecnie prowadzimy rekrutacje na stanowisko:

  • Graphic Designer
  • Specjalista SEM

Wszystkie zgłoszenia prosimy kierować na adres: praca@iart.pl

GRAPHIC DESIGNER

Szukamy:

  • stażystów, praktykantów oraz osób chętnych do zdobywania doświadczenia w praktyce;
  • grafików zainteresowanych krótkim okresem próbnym z możliwością podjęcia stałej współpracy z Agencją.

Mamy dla ciebie zadania:

  • tworzenie grafik wektorowych,
  • projektowanie marketingowych materiałów graficznych,
  • tworzenie kreatywnych materiałów na potrzeby kampanii w social media,
  • przygotowywanie projektów do druku,
  • przygotowywanie banerów reklamowych do sieci reklamowej Google,
  • edycja zdjęć.

Potrzebujemy:

  • portfolio,
  • obeznania w możliwościach programów graficznych (najlepiej Adobe Photoshop i Adobe Illustrator),
  • znajomości trendów w grafice użytkowej, znajomości zagadnień UX,
  • informacji o oczekiwanej wysokości wynagrodzenia, dyspozycyjności, preferowanej formie umowy oraz ewentualnie o statusie ucznia/studenta.

Mile widziane:

  • pozytywne podejście do zadań i problemów,
  • rzetelność, terminowość, odwaga w kreacji,
  • skuteczna organizację pracy,
  • umiejętność tworzenia prostych animacji/filmików.

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia w profesjonalnym, kreatywnym zespole,
  • przyjazną atmosferę,
  • pracę w trybie zdalnym lub stacjonarnie w biurze w Częstochowie (do wyboru),
  • możliwość podjęcia współpracy długoterminowej.

Na zgłoszenia czekamy pod adresem praca@iart.pl. Prosimy o zawarcie w dokumentach rekrutacyjnych klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez 4Real Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie przy ul. Lipowej 51/18 w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

SPECJALISTA SEM

Oferta pracy: Specjalista ds. marketingu internetowego

Szukasz:

  • nowych doświadczeń zawodowych?
  • fajnych projektów?
  • przyjaznej atmosfery?

  • Realizacja działań związanych z SEO,
  • Tworzenie, analizowanie i raportowanie kampanii Google AdWords,
  • Wdrażanie systemu automatyzacji marketingu (w tym e-mail marketing).

Dodatkowo:

  • Konfiguracja i generowanie raportów oraz raportowanie do Klientów (Google Search Console, Analytics, Semstorm),
  • Audyt i optymalizacja stron, którymi się opiekujemy.

Możesz pracować zdalnie lub w biurze (Częstochowa) – do wyboru 😊

Oczekujemy:

  • Znajomości branży e-commerce i e-marketingu,
  • Konsekwencji w działaniu oraz dobrej organizacji pracy,
  • Dobrej znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w (podobno) fajnym zespole,
  • możliwość realizacji fajnych projektów (naprawdę).

Na zgłoszenia czekamy pod adresem praca@iart.pl, konieczne jest załączenie CV oraz informacji o oczekiwaniach finansowych. Prosimy również o ustosunkowanie się do sporadycznych przyjazdów do siedziby firmy w Częstochowie (nie częściej niż raz na kwartał).