Praca

Oferta pracy

Oferta pracy: Koordynator Projektów

Szukasz:

  • pracy w branży interaktywnej?
  • ciekawych doświadczeń zawodowych?
  • kontaktów biznesowych?
  • przyjaznej atmosfery?

Mamy dla Ciebie zadania:

  • Koordynacja projektów z zakresu marketingu internetowego;
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z Klientami;
  • Badanie potrzeb Klientów i doradztwo w zakresie najkorzystniejszych rozwiązań;
  • Przygotowywanie strategi rozwoju marek w internecie i poza nim.

Praca w biurze w centrum Częstochowy lub zdalnie (najlepiej Śląsk).

Zainteresowany/a? Sprawdź czy spełniasz nasze oczekiwania!

Potrzebujemy praktycznej znajomości:

  • zagadnień z zakresu marketingu internetowego,
  • zasad zarządzania projektami,
  • analizy potrzeb Klientów

oraz

  • umiejętności nawiązywania trwałych relacji biznesowych,
  • wysokiego poziomu umiejętności miękkich i interpersonalnych,
  • umiejętności w zarządzaniu pracą własną,
  • komunikatywności, umiejętności negocjacyjnych,
  • odwagi, inicjatywy i innowacyjności w kreacji.

Przyda się też:

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • podstawowa znajomość zagadnień UX,
  • pozytywne podejście do zadań i problemów.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w (podobno) fajnym zespole
  • możliwość realizacji fajnych projektów (naprawdę),
  • atrakcyjny system prowizyjny,
  • możliwość uczestnictwa w ciekawych eventach biznesowych.

Na zgłoszenia czekamy do 8 grudnia pod adresem praca@iart.pl.

Prosimy o zawarcie w dokumentach rekrutacyjnych klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez 4Real Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie przy ul. Lipowej 51/18 w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.