Strony www i portale

Strony www i portale

Projektujemy i wykonujemy serwisy internetowe odpowiednie do potrzeb użytkowników i do założonych celów. W każdym przypadku wykorzystujemy najnowocześniejsze narzędzia i uwzględniamy aktualne trendy.

Stosując w praktyce koncepcję projektowania zorientowanego na użytkownika (User Centered Design), na każdym etapie prac bierzemy pod uwagę oczekiwania przyszłych użytkowników witryny.

Innymi słowy, przez cały czas - począwszy od projektu graficznego serwisu, a kończąc na jego funkcjonalnościach - staramy się uwzględniać kto, jak i w jakim celu będzie korzystał z serwisu.

Szczególny nacisk kładziemy na dostępność serwisu, to znaczy projektowanie z uwzględnieniem osób starszych, niedowidzących, niewidomych, a także niezależnie od właściwości używanego oprogramowania i sprzętu.

System zarządzania treścią

Wszystkie przygotowane przez nas serwisy internetowe wyposażane są w CMS Jest to system zarządzania treścią, który umożliwia aktualizację i rozbudowę witryny w przyszłości, bez dodatkowych kosztów.

Bazując na naszym autorskim oprogramowaniu NetPanel, możemy w zasadzie dowolnie rozszerzać funkcjonalności systemu, tak by w pełni odpowiadał on wymaganiom i indywidualnym preferencjom Klienta.

Projektowanie stron internetowych

Projektowanie nowego serwisu internetowego odbywa się w ścisłej współpracy z naszym Klientem. Podejmowanie decyzji odnośnie konkretnych rozwiązań funkcjonalnych wspomagamy zawsze odpowiednimi danymi statystycznymi.

Kierujemy się wynikami przeprowadzonych do tej pory badań na temat zachowań konsumenckich w sieci, standardami dostępności oraz konwencjami użyteczności serwisów internetowych. Jeżeli zachodzi taka potrzeba, przeprowadzamy indywidualne testy i badania z udziałem przedstawicieli grupy docelowej.

Strony naszych Klientów łatwo odnaleźć w sieci – już w trakcie ich tworzenia pamiętamy bowiem o tym, aby zoptymalizować je pod kątem różnych wyszukiwarek i umożliwić ich skuteczne pozycjonowanie.

Zadzwoń: +48 533 345 520   Napisz:  biuro@iart.pl

To zrobiliśmy dla innych: