Praca

Praca szuka człowieka 😉

Dołącz do naszego zespołu!

Poszukujemy do biura w Częstochowie osoby na stanowisko:  specjalista ds. content marketingu

Na zgłoszenia czekamy do  8-ego maja pod adresem praca@iart.pl

Zadania:

– opracowywanie zawartości i struktury informacji witryn internetowych
– dobór treści, grafik, multimediów i funkcjonalności na stronę www – pod kątem specyfiki potrzeb Klienta
– dobór i redakcja materiałów do publikacji w mediach społecznościowych
– pisanie artykułów na blogi tematyczne
– realizacja projektów w interdyscyplinarnym zespole (programiści, graficy, handlowcy)
– analiza danych marketingowych
– monitoring realizacji dla Klientów (aktualizacje, analityka, propozycje usprawnień)
– koordynacja prac biura oraz efektywnej komunikacji w zespole

Wymagania:

– orientacja w środowisku internetowym
– doskonała znajomość języka polskiego
– przynajmniej dobra znajomość języka angielskiego (czytanie dokumentacji, tłumaczenia)
– zmysł estetyczny
– pomysłowość
– umiejętność rozwiązywania problemów
– mile widziane doświadczenie w tworzeniu stron opartych o WordPress, podstawy html-a, SEO, Google Analytics oraz znajomość trendów w marketingu

No i najważniejsze, czyli co  Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • w (podobno 😉 ) fajnym zespole
  • możliwość realizacji fajnych projektów (naprawdę 🙂 )
  • spokojny czas na wdrożenie pod okiem doświadczonych kolegów